Vyladíme vaše finance do posledního detailu

Sedíte bezradně nad internetovými kalkulačkami a netušíte, jakou hypotéku si vybrat?

Nejste si jistí, jestli máte správně nastavené všechny pojistky a další finanční produkty?

Jde vám ze všech těch otázek kolem financí už hlava kolem?

Pomůžu vám zorientovat se v široké nabídce finančních produktů a najdeme spolu to pravé řešení pro vaši aktuální situaci. Ukážu vám, že finance jsou živý organismus, a proto je důležité o ně dlouhodobě pečovat. Jen tak si můžete postupně plnit své finanční cíle a zároveň budete připraveni na jakoukoli životní událost. 

Proč jsem se rozhodla věnovat financím?

Po vystudování Vysoké školy ekonomické jsem nastoupila do rodinné firmy jako personalistka a specialistka na finance a pojištění. Když jsem pak pomáhala blízké osobě dostat se z dluhů, došlo mi, jak důležité je, aby měli všichni alespoň základní znalosti o financích. Rozhodla jsem se tomuto tématu věnovat naplno a složila jsem všechny povinné zkoušky České národní banky pro finanční poradce. Už více než 3 roky pomáhám klientům nastavit si finance tak, aby dosáhli svých snů a cílů a stabilní finanční situace.

Každý den se utvrzuji v tom, jak je důležité starat se o rodinné finance již v produktivním věku. Například jenom díky tomu, že si rodiče pravidelně odkládali peníze, si mohli dovolit paliativní péči v domácím prostředí, kde bylo nemocnému člověku nejlépe.

Jak jsem se dostala k finanční gramotnosti dětí?

Během práce se mě klienti často ptají, od kdy a jak učit děti finanční gramotnosti. Moje odpověď je, že už od batolecího věku. Se svou dcerou si odmalička hrajeme na obchod a přirozenou formou ji postupně učím základní principy fungování financí. Proto jsem pro vás vytvořila minikurz finanční gramotnosti pro děti, aby i vy jste mohli své ratolesti vzdělávat hravou formou již od útlého věku.

Děti se učí nápodobou, a proto je pro mě důležité, aby mí klienti svým financím rozuměli. Moc ráda vás proto přivítám ve skupině Hravé finance pro děti a rodiče, kde na vás čekají inspirace a tipy, jak hravou formou představit svět financí dětem. A zároveň tam společně doladíme i vaše finance a získáte přehled o důležitých aktualitách, které vám ušetří nebo dokonce přinesou peníze.

A co dělám, když se zrovna nezabývám financemi?

Ráda cestuji s fotoaparátem na krku a kromě své rodiny zachycuji i západy slunce a přírodu.

Večer si ráda zapálím svíčku a sednu ke knize. Jindy se zase věnuji ručním pracím, nejraději relaxuji u paličkování.

Získaná osvědčení a certifikáty