Jak pracuji?

Když se řekne finanční poradce, tak to ve spoustě lidí vzbudí spíše negativní než pozitivní reakce.

Jsem však přesvědčena, že pokud se tato práce dělá poctivě a s pokorou a na prvním místě jsou klienti, jeho sny, cíle, potřeby a přání, jsou všichni dlouhodobě spokojeni. Často se klienti stávají i mými přáteli. 🙂

A jak tedy pracuji?

Úvodní setkání

Cílem mého prvního setkání s klientem je poznat se a zjistit, jestli jsme spolu schopni spolupracovat. Finanční poradenství je závazek na několik let, kdy se budeme pravidelně setkávat a je tedy důležitá vzájemná důvěra a jasně stanovená očekávání.

Na tomto prvním setkání se také pobavíme o tom, jaká je Vaše současná finanční situace. Probereme Vaše přání a potřeby, jaké jsou cíle Vaší rodiny.

Audit stávající situace a návrh finančního plánu

Na základě získaných informací provedu podrobný rozbor Vaší situace a sestavím Váš finanční plán tak, aby odpovídal Vašim možnostem a zohledňoval Vaše současné a budoucí potřeby, ale i Vaše přání a sny.

Poradenství

Navrhnu Vám finanční plán a jeho alternativy. Velmi podrobně si vše vysvětlíme. Je pro mě důležité, abyste rozuměli navrhovanému řešení.  A Vy se rozhodnete, která varianta je pro Vás v souladu s Vaším přáním a potřebami.  Někdy se může stát, že Vám navrhnu změnit Vaše finanční chování. Z toho důvodu je důležitá dlouhodobá spolupráce. Výsledkem jsou Vaše splněná přání a potřeby.

Realizace

Na základě Vašich rozhodnutí začneme celý finanční plán realizovat. Protože dělám pro Vás finanční plán „na klíč“, vyřídím veškerou agendu a korespondenci za Vás. Zajistím, aby všechny smlouvy a doklady dorazily tam, kam mají. Vše budu průběžně kontrolovat. Mým cílem je Vám ušetřit spoustu starostí a času. A Vy se díky tomu můžete věnovat své rodině, koníčkům, přátelům…..

Servis

Servis je pro mě nejdůležitější část mé práce. I po realizaci finančního plánu jsem zde pro Vás a za tím si stojím. Můžete se na mě kdykoli obrátit v jakékoli životní situaci. Při řešení pojistné události za Vás pojistnou událost vyřeším nebo Vám s ní alespoň pomohu. Budu Vám nápomocna, změní-li se Vaše finanční možnosti, např. při změně zaměstnání, nastoupíte-li na rodičovskou dovolenou, při dlouhodobé nemoci atd. Nebo naopak se Vám bude dařit a budete chtít zhodnotit. Vždy tu pro Vás budu.

Navíc se každý rok setkáme, abychom se na Váš finanční plán podívali a aktualizovali ho podle Vašich potřeb tak, aby Vám byl vždy ušit na míru.

Jsem průvodce světem financí. Ve svém volném čase ráda cestuji a fotografuji.
 • Vaše údaje jsou u mě v bezpečí.

  Odesláním Vašich údajů souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Zacházím s nimi podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, i podle nařízení (EU) 2016/679, které je účinné od 25.5.2018

 • Kategorie
 • Ing. Martina Burešová
 • Kalkulačka „Kolik vynáší moje spoření“

  Zadejte kolik si spoříte měsíčně, na kolik let a jaká je výsledná suma. Kalkulačka Vám ukáže úrok.

 • Kalkulačka „Pravidelné spoření“

  Zadejte kolik měsíčně ukládáte, počet let, úrok a kalkulačka vypočte výslednou sumu.

 • Kalkulačka „Hypoteční splátka“

  Kalkulačka pro výpočet hypotéky.